Положення про етику наукових публікацій у науковому журналі «Український журнал прикладної економіки та техніки»

Редакційна колегія наукового журналу «Український журнал прикладної економіки та техніки» у своїй роботі керується міжнародними етичними правилами . . .

Положення про рецензування

Статті, що подаються до наукового журналу «Український журнал прикладної економіки та техніки» мають супроводжуватись зовнішніми . . .

Політика відкритого доступу

Науковий журнал «Український журнал прикладної економіки та техніки» дотримується політики відкритого доступу до опублікованих матеріалів. З огляду . . .

Редакційна колегія

Головний редактор ЯЗЛЮК Борис Олегович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедрою економічної експертизи та землевпорядкування . . .

Вимоги до статей, які подаються до всеукраїнського наукового журналу «Український журнал прикладної економіки та техніки»

Шановні колеги! Запрошуємо наукових та науково-педагогічних співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів опублікувати результати своїх . . .

Про журнал

Журнал «Український журнал прикладної економіки та техніки» (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації . . .